Tulevikutrendid

​Mida toob homme?

Tulevikutrendide klubi

2-tunnine kuni 1​-päevane vestlus või töötuba Sinu tiimi liikmetega tulevikutrendide teemal:

  • Kõikvõimalikud uued ja hullud teemad? Robootika, isesõitvad autod, küberinimesed, tehisintellekt, blockchain, big data, inimorganite 3D printimine, tarbijate käitumist ette ennustav logistika, neljas tööstusrevolutsioon jne? Avan Sinu jaoks nende keeruliste teemade tausta lihtsas keeles. Saad teada, et mida need futuroloogide märksõnad päriselt Sinu firma jaoks tähendavad.
  • VUCA-maailm? Elu on muutumas üha volatiilsemaks, ebakindlamaks, komplekssemaks ja ebamäärasemaks. Mida nende trendidega toime tulemine tegelikult igapäevases praktikas hõlmab. Milliseid juhtimispraktikaid on nendega toime tulemiseks juurutatud globaalsetes firmades?
  • Kas tõesti revolutsioon? Ajalugu on näidanud, et ka varasemad revolutsioonilised ajajärgud (Vana-Egiptuse tööjaotus, trükipress, aurumasin, elekter, arvutid) on elu põhjalikult ümber kujundanud. Millised sarnasused ja erinevused on nendel iidsetel revolutsioonidel tänastega võrreldes?
  • Mis siis tegelikult muutub? Pakun mõningaid ennustusi, et mis võtmeteemad on lähema 2-3 aasta võtmes äri mõjutamas. Räägin teadussaavutustest, uutest ärimudelitest, ideedest, mis on kohe läbimurret saavutamas ja peatselt massidesse minemas.

Mis kasu Sa sellest saad?

Tavapäraselt lähed Sa futu-juttu kuulama konverentsidele. See on mõnes mõttes vahva. Saad kohtuda huvitavate inimestega. Samas - suures saalis ei saa Sa teada, et kuidas need uued tuuled just Sinu firmat mõjutavad. Mina pakun Sulle võimalust vestluseks väikses ringis. Vestluse käigus saame Sinu ja Su kümnekonna kolleegiga üheskoos nõu pidada ja mõelda, et milline on nende trendide mõju just Sinu firmale, Sinu töötajatele ja Sinu äri terviku tulevikuväljavaadetele

Kuidas see toimub?

Minu poolt eriti reegleid pole. See võib olla vabas vormis vestlus tulevikutrendide teemal. Tulen Su firmasse kohale või kohtume Sinu tiimiga kohvikus, spordisaalis, reserveeritud koolitusruumis või kasvõi metsaonnis. Kui tehnika seal võimaldab, siis näitan Sulle mõningaid pilte, graafikuid, võib-olla mõnda videot.

Anna mulle lihtsalt eelnevalt teada, et kes Sinu poolt vestluses osalevad, kui palju neid osalejaid on ja mis teemad teid kõiki eriti huvitavad.

Pakub huvi?

Võta ​ühendust, et ​küsida hinnapakkumine:

marko@rillo.ee või +3725040260


Mida teised on arvanud?

Mida teised on arvanud minuga koostööst ...

Klõpsa siia, et teada saada kuidas olen teisi aidanud ...